Dójo

Naše dojo je situováno v areálu zimního stadionu HC Hvězda, Na Rozdílu 1, Praha 6 v prostoru bývalého fitcentra kousek od stanice metra Bořislavka na trase A (viz.mapa). Má svůj vchod z boku stadionu, blíže k metru. Pro ty, kteří by přijeli vlastním vozem, je za stadionem parkoviště. V dojo probíhají v jiných časech také tréninky Karate, Thaiboxu a dalších bojových sportů. 

V dojo je předsálí s barem, dvě oddělené šatny s vlastním WC a sprchami. V samotném dojo je stále rozloženo tatami typu puzzle. Prostor samotného dojo je klimatizován.

Více v galerii výše.

http://www.aikidoprokazdeho.cz

 

Napsali o nás

 • Aikido jsem objevila před rokem a půl, kdy jsem pro sebe hledala nějakou fyzickou aktivitu, která mi zároveň pomůže s osobnostním rozvojem. Narazila jsem na Aikido pro každého a ačkoli jsem netušila, co mě čeká, vyzkoušela zkušební trénink. Aikido si mě získalo hned po prvním tréninku, ze kterého jsem odjížděla nabitá a s úsměvem od ucha k uchu. A tak jsem zůstala a z lidí v APK se stala moje druhá rodina :-) .
  Tereza Wimmerová V APK cvičí od roku 2015.
  Technický stupeň - 3.kyu.
 • V okamžiku odchodu do důchodu jsem najednou měl spoustu času. Na radu jsem navštěvoval universitu 3.věku, hrál na kytaru, jenže to nebylo ono. Potom jsem začal cvičit Aikido a ukázalo se, že je to přesně to, co potřebuji. Asi po půl roce přestaly bolesti a já jsem zjistil, že najednou má na stará kolena život smysl, že je to vlastně to, co jsem celý život hledal a našel to až v 62 letech. A kromě toho, nikdy jsem nepotkal tak vynikajicí lidi, jako jsou v oddílu Aikido pro každého.
  Zdeněk Hora V APK cvičí od roku 2013.
  Technický stupeň - 4.kyu.
 • 1
 • 2
 • 3